אודות עדה

נעים להכיר, אנחנו חברת 'עדה' (ייתכן ששמעתם עלינו גם בשם 'עדהגן'): חברה שמשווקת ומספקת מוצרי מזון וצריכה בסיטונאות למוסדות, ארגונים ועסקים. הכל נעשה בפריסה ארצית באמצעות משאיות המאושרות להובלה בקירור.

'עדה' הוקמה בשנת 2003, ע"י גב' עדה עדרי, המייסדת והבעלים של 'עדה' בע"מ. עדה הבינה את הצורך הבסיסי של ארגונים ברכישה מרוכזת של כל חומרי הגלם במקום אחד, מבלי לפזר ולסרבל את התקשורת מול שלל ספקים שונים, ולכן הקימה חברה שעושה בדיוק את זה: עדה מתכללת ונותנת מענה מקיף לכל צרכי הארגון שלך בתחום המזון וחומרי הגלם: ירקות ופירות, מוצרים קפואים, מוצרי חלב, סלטים, לחמים, מוצרי מזווה, ואפילו מוצרי היגיינה.

עדה - חווית צרכנות אחרת.

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

"אנחנו רוצים להודות לכם ולברך על הסחורה המעולה שהמעון שלנו מקבל מכם, חברת עדה, בכל פעם.

מוצרים משובחים, משקל תקין,
הכל נראה טוב מאוד!

תודה על הכל."

"רציתי לציין לטובה את הבחורים של חברת עדה שמספקים לנו את הסחורה. כולם נותנים שירות אדיב ומקצועי, ללא יוצא מן הכלל. הם עוזרים לנו להעלות את המשלוח וממתינים בסבלנות לבדיקת הסחורה.

מרוצה מאוד מהשירות!"

"למשפחת עדרי וכל עובדי עדה, ברצוני להודות לכם מכל לבי, בשם נעמת, על התגייסותכם לסייע במבצע איסוף קופסאות המזון לתינוקות הסורים. אין זה מובן מאליו שלקחתם על עצמכם לסייע, הן באיסוף מהמעונות והן בהוספת כמות מרשימה של קופסאות פורמולה, כתרומה אישית מכם. 'אנשים טובים באמצע הדרך' – זהו השיר שנכתב עליכם ועל שכמותכם! שלכם בתודה וחיבוק"

"לכל מי שיצא לי לעבוד מול בצוות וכל משפחת עדהגן (עדה),
רציתי להגיד תודה על השירות המסור. אין עליכם, באמת!
תודה על הסבלנות, על התזכורות, ועל כל הפעמים שהגעתם גם אחרי הצהריים. זה לגמרי לא מובן מאליו. אתם אנשים מיוחדים! אני מאחלת שתמשיכו, בדרככם המיוחדת, לתת את השירות הכי טוב, עם יחסי אנוש מעולים, עם אהבה גדולה ואכפתיות. תמיד נתתם מענה לכל, למרות שאתם בכלל לא קרובים אלינו פיזית. מדהים!

"בס"ד
צילה היקרה וכל צוות עדהגן (עדה):
אתם יודעים לקרוא נכון את התמונה. אצלכם מייד מכבדים וממלאים כל משאלה וכל בקשה מאיתנו, עם חיוך, מילה טובה והרבה אמפתיה והבנה.
תודה על שירות אדיב במיוחד!"

"אני שמחה להמליץ בחום על שירותי אספקת המזון שמגיעים אלינו מדי שבוע עם חברת עדה.

הארגון שלנו מזמין באופן קבוע כמויות מרשימות ומגוון מוצרים מ-'עדה', ואני שמחה לומר שאנחנו זוכים לקבל הכל בזמן, עם שירות אדיב ועבודה מקצועית!"

"תודה רבה על המשלוח האחרון.
כרגיל, אתם אלופים!

ביום שישי האחרון שוחחתי עם צוות ההנהגה על נושא ספק המזון שלנו והעברתי ביקורת מאוד חיובית על חברת עדה.

מאמין שבטיולים הבאים תראו גידול בהזמנות מאיתנו."

"עדה מספקת למעונות ויצו אספקת מזון מדי שבוע,

השירות, חומרי הגלם ורמת העבודה מאוד מקצועית,

ממליצה בחום מגיעים עד הגן."